CISTERNOVÁ  AUTOMOBILOVÁ STŘÍKAČKA 25 RTHP

Dále jen CAS 25 se skládá z podvozku Škoda 706 RTHP s prodlouženou kabinou pro řidiče a sedm členů osádky, nádrže na vodu , čerpacího zařízení s náhonem, pěnového zařízení a účelové karoserie, která tvoří současně skříně pro požární příslušenství a čerpací zařízení.

CAS 25 je speciální požární vozidlo určené k hašení požárů v místech s nedostatkem vody. Může se pohybovat na silnicích a udržovaných cestách se zpevněným a nezpevněným povrchem.

Zkrácené označení CAS 25 – RTHP znamená, že se jedná o cisternovou automobilovou stříkačku s jmenovitým průtokem vody 2.500 l/min. při manometrické dopravní výšce 80 m a geodetické sací výšce 1,5 m, na podvozku Škoda 706 RTHP.

DOPRAVNÍ AUTOMOBIL DA IVECO DAILY 50C13

Iveco Daily 50C13 je dopravní automobil se speciální autobusovou úpravou pro převoz až 20 osob. Je určen k evakuaci osob při mimořádných událostech, ale taky slouží pro převoz členů sboru na soutěže v požárním sportu. Pohání ho vodou chlazený dieselový motor o výkonu 92kW (125hp) a objemu 2789cm³, s šesti stupňovou manuální převodovkou.

POLNÍ KUCHYŇ PK-60

Naše polní kuchyň PK-60 je původně vojenská kuchyň s naftovým topením. Z praktického hlediska bylo naftové topení demontováno a nyní se v ní topí pouze dřevem. Kuchyň dokáže zajistit přísun stravy pro 50-150 osob. Od roku 2008, kdy byla PK-60 zakoupena, nám slouží k zajištění občerstvení na většině našich akcích. V roce 2016 ji naši mladí členové zrenovovali a přestříkali do hasičských barev.

Kalendář soutěží

Žádost o požární dozor