O POHÁR ŘEDITELE HZS ZLÍNSKÉHO KRAJE

V sobotu 14.9. 2019 se zúčastnila naše nejmladší družstva závodu O pohár ředitele HZS Zlínského kraje v Leskovci. Mladší žáci obsadili krásné 3. místo a starší 7. místo.

Fotogalerii naleznete ZDE, video z požárního útoku naleznete ve videogalerii.

SOUSTŘEDĚNÍ MLADÝCH HASIČŮ VE STRÁNÍ

Ve dnech 15.-18. července bylo pro soutěžní družstva našeho sboru připraveno soustředění. To proběhlo na chatě zapůjčené od našich kolegů z SDH Strání. Denní aktivity plné her byly kombinovány tréninkem na podzimní kolo Hry Plamen. Od SDH Ostrožská Nová Ves jsme si zapůjčily raft, který jsme využili k dovádění na přilehlém rybníku. Vlivem velmi teplého počasí jsme v rybníce trávili více času než bylo původně plánováno.

Poslední večer celého soustředění připravili pro děti přátelé našeho sboru stezku odvahy pohádkovým lesem.

Tímto bych chtěl poděkovat vedoucím, kuchařům za přípravu stravy pro děti, dále také za přípravu zábavného večera přátelům a v neposlední řadě sborům za zapůjčení chaty a raftu.

Fotografie ze soustředění naleznete ZDE

ZÁVODY BŘEZOVÁ

V sobotu 25.8.2019 se konaly závody v obci Březová. Z důvodu probíhajících prázdnin se zúčastnili jen starší žáci v nové sestavě. I přes stížené podmínky silně podmáčeného povrchu trati se s časem 17:07 umístili po prvním kole na první příčce. Ve druhém kole svůj čas už bohužel nevylepšili, ale ani soupeřům se nepodařilo překonat čas našeho družstva z předchozího kola a to znamenalo jasné vítězství.

Pavel Lekeš

trenér družstva mladých hasičů